LKS Pasternik Ochojno 8:6 Zielonka Gamar Wrząsowice

Aktualności

Zwycięstwo!

• autor: PasterzTrampek, 2014-04-14 17:07

Pasternik Ochojno 4:1 Iskra Głogoczów

Pierwsze 3 punkty w sezonie Pasternika!. Drużyna z Ochojna zdołała pokonać Iskrę Głogoczów 4:1 na ich terenie. Początek spotkania był wyrównany, gra toczyła się w środku pola. Pierwszą dogodną sytuację stworzył sobie Pasternik i ją wykorzystał. Grudzień rozprowadził akcję na bok do Juszczaka, ten świetnie klepną z Poznańskim i dograł na przed pole gospodarzy. Tam znalazł się Tlałka, który wykorzystał składną akcję gości. Na drugą bramkę w meczu nie czekaliśmy długo. Na dwu bramkowe prowadzenie Pasternika, wyprowadził Poznański, który najlepiej zachował się w polu karnym. Wykorzystując wrzutkę Grudnia. Bramka na 3:0 to, także dzieło Poznańskiego. Piękne uderzenie z prostego podbicia, wpadało w okienko bramki gospodarzy. Szybko bramkę kontaktową strzeliła Iskra, tym samym było 3:1 dla Pasternika. Goście, stworzyli sobie jeszcze przed przerwą jedną dogodną sytuację. Po indywidualnej akcji Dominik Stefanik trafił w poprzeczkę. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Pasternika 3:1. W drugiej części spotkania, obie ekipy tworzyły sobie dogodne sytuacje pod bramkowe. Jednak padała tylko jedna bramka w drugiej połowie, była to bramka dla Pasternika na 4:1. Pewnie wykorzystał rzut karny Grudzień, który uderzył w lewy róg bramki. To na nim została odgwizdana jedenastka. Wynik nie uległ już zmianie. Pierwsze zwycięstwo juniorów Pasternika stało się faktem!