LKS Pasternik Ochojno 8:6 Zielonka Gamar Wrząsowice

Aktualności

Porażka na koniec rundy!

• autor: PasterzTrampek, 2013-11-03 17:38

LKS Pasternik Ochojno 2:6 Cisy Harbutowice

Początek spotkania był bardzo wyrównany, obie ekipy tworzyły sytuację. Pierwsi okazję na strzelenie bramki mieli gospodarze, a dokładnie Poznański. Dostał on prostopadłą piłkę od Grudnia, ale nie zdołał pokonać bramkarza gości. Cisy odpowiedziały za to bramką na 0:1. Zawodnik gości zdecydował się na uderzenie z około 25 metrów. Duży błąd przy tej bramce Wypartowicza, była to łatwa piłka do złapania. Pasternik chciał szybko wyrównać, udało się ta sztuka, ale arbiter dopatrzył się spalonego. Sędzia popełnił błąd nie uznając bramki na 1:1. Strzelcem nie uznanej bramki Poznański, po składnej akcji Pasternika. Cisy znów bramkę strzeliły z kontry i było już 0:2. Pasternik wciąż atakował, ale nieskutecznie. Tuż przed przerwą Pasternik strzelił bramkę na 1:2. Strzelcem jej Grudzień, który ominął gracza gości i przymierzył z lewej nogi po długim rogu bramkarza. Asystował Urbanik. Początek drugiej połowy świetny dla Pasternika. Szybko wyrównał Juszczak, który wykorzystał prostopadłe podanie Grudnia. Pasternik chciał iść za ciosem, tym samym narażał się na kontry. Właśnie w taki sposób gospodarze stracili kolejne bramki. Tym samym przegrali mecz dość wysoko. Pocieszeniem może być dla Pasternika to, że gra wyglądała całkiem nieźle na tle dobrego przeciwnika.