LKS Pasternik Ochojno 8:6 Zielonka Gamar Wrząsowice

Aktualności

Przegrana w derbach!

• autor: PasterzTrampek, 2013-10-25 18:02

Tempo Rzeszotary 4:2 LKS Pasternik Ochojno

Początek spotkania bardzo wyrównany, obie ekipy tworzyły sytuację. Pierwszą dobrą sytuację miał Pasternik, ale Płoskonka źle dogrywał w pole karne. Tempo odpowiedziało strzałem w słupek. Bramkę na 0:1 strzelił Juszczak, który zachował się najlepiej w polu karnym Tempa, wykorzystując błąd bramkarza. Gospodarze zdołali szybko wyrównać, po rzucie rożnym. Pierwsza połowa należała dla Pasternika, ale jednak to Tempo wygrywało do przerwy 3:1. Bramki zdobyte przez gospodarzy, oczywiście po rzutach rożnych. W ostatnich spotkaniach największym mankamentem Pasternika jest właśnie krycie przy rogach. Do przerwy 3:1 dla Tempa. Po przerwie mecz wyglądał podobnie Pasternik prowadził grę, ale Tempo strzeliło bramkę na 4:1. Znów błąd w kryciu przy rzucie wolnym wykorzystał zawodnik gospodarzy, strzelając bramkę z głowy. Pasternik szybko strzelił bramkę na 4:2, strzelcem jej Poznański. Uderzył on precyzyjnie po ziemi w prawy róg bramkarza. Asystował Grudzień. Goście z Ochojna atakowali cały czas bramkę Tempa, ale nic tego dnia nie chciało wejść do bramki gospodarzy. Wynikiem 4:2 dla Tempa zakończył się ten mecz derbowy.