LKS Pasternik Ochojno 8:6 Zielonka Gamar Wrząsowice

Aktualności

Przegrana, po dobrym początku!

• autor: PasterzTrampek, 2013-10-19 12:55

LKS Pasternik Ochojno 3:7 Topór Tenczyn

Mecz dla Pasternika zaczął się świetnie, bo już w pierwszej akcji meczu strzelili bramkę na 1:0. Grudzień obsłużył podaniem Dominika Stefanika, a ten minął bramkarza i strzelił do pustej bramki. Goście z Tenczyna atakowali, ale nie mogli znaleźć sposobu na Łydę. Bramka wyrównująca to błąd obrony, która za łatwo dała się oszukać zawodnikowi gości. Topór poszedł za ciosem i strzelił bramkę na 1:2. Pasternik miał swoje sytuacje jeszcze w pierwszej połowie, miał je głównie Juszczak, których nie wykorzystał. W ostatniej akcji pierwszej połowy, Pasternik stracił bramkę na 1:3 z rzutu rożnego. Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza. Pasternik szybko strzelił bramkę na 2:3. Autorem jej Tlałka, który najpierw lobował bramkarza i trafił w słupek, ale zdołał jeszcze dobić ten strzał z głowy. Po tej bramce Pasternik za wszelką cenę chciał wyrównać, tym samym narażał się na kontry. Które goście wykorzystywali perfekcyjnie. Strzeli w tym właśnie czasie, aż 3 bramki, tym samym było już 2:6 dla gości. Bramkę na 3:6 dla gospodarzy strzelił Grudzień, który oddał świetny strzał z 25 metrów, bramkarz nie miał szans. Topór jeszcze zdołał strzelić jedną bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 3:7 dla Toporu. Teraz Pasternik zmierzy się w derbowym meczu z Tempem Rzeszotary.