LKS Pasternik Ochojno 8:6 Zielonka Gamar Wrząsowice

Aktualności

Przegrana z liderem!

• autor: PasterzTrampek, 2013-09-25 16:05

Wrzosy Osieczany 3:2 LKS Pasternik Ochojno

Spotkanie odbyło się w niedziele o godzinie 11:00 w Osieczanach. Początek spotkania był wyrównany, obie drużyny tworzyły sytuację bramkowe. Nie były to jakieś bardzo klarowne sytuacje do strzelenia bramki. Około 30 minuty meczu, gospodarze strzelili bramkę na 1:0. Po zamieszaniu w polu karnym, najlepiej zachował się zawodnik Wrzosów. Do przerwy zawodnicy Wrzosów zdołali strzelić jeszcze 2 bramki, tym samym było 3:0 dla gospodarzy do przerwy. W drugiej części meczu Pasternik przycisnął gospodarzy. Kontaktową bramkę strzelił Grudzień, pokonując bramkarza strzałem głową. Chwilę po tej bramce, dogodną sytuację miał Dominik Stefanik. Niestety trafił tylko w poprzeczkę bramki. Pasternik zdołał jeszcze strzelić bramkę na 3:2. Bramkę strzelił Nowak, wykorzystując dośrodkowanie Dawida Stefanika. Goście starali się do ostatniego gwizdka strzelić wyrównującą bramkę, ale jednak im się to nie udało. Wielkie brawa dla zawodników za walkę do końca!. Widzimy się wszyscy na treningu 26 września w czwartek o godzinie 17:00.