LKS Pasternik Ochojno 8:6 Zielonka Gamar Wrząsowice

Aktualności

Przegrane derby!

• autor: PasterzTrampek, 2013-09-16 15:46

LKS Pasternik Ochojno 2:3 Clavia Świątniki Górne

W sobotę o godzinie 11:00 rozpoczął się mecz derbowy, pomiędzy Pasternikiem a Clavią. Początek spotkania był wyrównany, może z lekką przewagą gości. Pierwszą bramkę w meczu zdołała strzelić Clavia. Zawodnik gości uderzył piłkę, obok wychodzącego z bramki Wypartowicza. Gospodarze szybko odpowiedzieli bramką na 1:1. Strzelcem gola Dominik Stefanik, który wykorzystał długie podanie Nowaka. Jeszcze w pierwszej połowie groźnie uderzał Grudzień z wolnego, Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie przewagę miał Pasternik. Dobre sytuacje mieli Urbanik i Juszczak, ale ich nie wykorzystali. Bramka na 1:2 dla Clavii wpadła po dużym błędzie bramkarza. Gospodarze znów zdołali, szybko odpowiedzieć. Bramkę na 2:2 strzelił Juszczak, który wykorzystał ładne zgranie nogą Tlałki. Bramkę na wagę zwycięstwa, zdołała strzelić Clavia. Pasternik starał się wyrównać, ale niestety brakło na to czasu. Trzeba pochwalić zawodników za walkę do ostatniej minuty!. Wszyscy spotykamy się na treningu w środę 18 sierpnia o 16:30 na Pasterniku.